حواشی انتخاب عجیب در دوومیدانی/ مطیعی: نیازی به تعامل با والیبال ندیدیم

رئیس فدراسیون دوومیدانی به انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال جوانان به عنوان سرمربی تیم ملی دو و میدانی بانوان پاسخ داد و گفت: نیازی به همراهی با فدراسیون والیبال به خاطر خانم خانم را ندارم. بلوری زاده. زمان زیادی به شما نمی دهد

به گزارش میجیک، فدراسیون دوومیدانی در خبری اعلام کرد که پدیده بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی دو و میدانی بانوان انتخاب شد. این در حالی است که بلوری زاده به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال دختران ایران در رده جوانان انتخاب شده و مدت هاست با این تیم همکاری می کند و به مسابقات اعزام می شود.

فدراسیون دوومیدانی پس از ساعتی این خبر را از کانال اطلاع رسانی حذف کرد که شبهه هایی مبنی بر پایان همکاری با بلوری زاده ایجاد کرد.

حسین مطیعی، رئیس فدراسیون دوومیدانی به میجیک گفت: انتخاب خود را تغییر نداده ایم. خانم بلوری زاده یکی از قهرمانان کشور است و مربیگری درجه یک جهانی دارد. او دوومیدانی بود و در رشته والیبال نیز شرکت می کرد. بحث ما این بود که بیاید برای بچه های ما برنامه بنویسد.

وی در پاسخ به اینکه بلوری زاده با فدراسیون والیبال همکاری می کند و سرمربی تیم ملی جوانان بانوان این فدراسیون است، اما در عین حال به عنوان سرمربی تیم ملی دو و میدانی بانوان انتخاب شده است، گفت: در سال 2018 به عنوان سرمربی تیم ملی دو و میدانی انتخاب شده است. این منعی ندارد. شغل سرمربی تیم ملی دوومیدانی با والیبال متفاوت است و مثل ایستادن روی زمین، تمرین با ورزشکاران و کار در سالن نیست. هر کدام از ورزشکاران ما به صورت انفرادی در یک استان و دو نفر در خارج از کشور فعالیت می کنند. خانم بلوری زاده باید برنامه و یادداشت ها را بررسی کند و رنکینگ ها را رصد کند. اگر در تمرین باشد مثل والیبال نیست.

مطیعی در پاسخ به این سوال که بهتر نیست ابتدا با فدراسیون والیبال به توافق رسیده باشید و سپس تصمیم سرمربی را به رسانه ها اعلام کنید، گفت: فکر می کردم خانم بلوری زاده گفته است چون یک هفته با ایشان صحبت کردم. پیش. ظاهراً چون احساس می کردند بیشتر جنبه مشورتی و نظارتی دارد، مشکل خاصی نبود.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه فکر می کند در این زمینه نیازی به ارتباط با فدراسیون والیبال نیست، گفت: نیازی را احساس نمی کنم چون اینقدر زمان برای ما نمی گیرد.

مطیعی در پاسخ به این سوال که شنیده ها حاکی از آن است که همکاری بلوری زاده با فدراسیون دوومیدانی از تیرماه و با پایان همکاری این مربی با فدراسیون والیبال آغاز می شود، گفت: از زمان اعلام حکم وی همکاری با ما آغاز شده است. چند جلسه با هم داشتیم و او برنامه ای به من داد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا