مطالب عمومی

حضور آحاد ملت در تشییع شهدای گمنام، نشانه ای از ثبات اجتماعی است

میجیک/ کرمان فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حضور مردم ملت در تشییع شهدای گمنام بیانگر روابط اجتماعی است یعنی در عرصه های مختلف در کنار هم هستیم. و این حضور نشانه ثبات اجتماعی به عنوان مظهر اقتدار و حاکمیت نظام اسلامی است.

سردار سید محمد باقرزاده 15 دی ماه در مراسم تشییع 6 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در کرمان که همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حضرت زهرا سلام الله علیها برگزار شد، گفت: امروز 400 نفر گمنام هستند. شهدا در کشور تشییع می شوند و با حضور پرشور مردم، در تشییع شهدا، عهد و پیمانی جدید است.

وی افزود: هیچکس نمی تواند بگوید ما شهدا را دوست داریم و مکتب و خط و هدف شهدا را دوست نداریم، اما کسانی که با شهدا پیمان بستند از شهدا هستند و این پیمان دیگری است. تعبیر و پیوندهای اجتماعی بر اساس موجودیت جمهوری اسلامی ایران». .

باقرزاده این توافق را از جانب کسانی دانست که در پیروزی، تداوم و بقای انقلاب سهیم بودند و زمانی که اندیشه حق انقلاب اسلامی از دهان امام خمینی (ره) بیرون آمد، مردم به امام پیوستند. نظر آزادی، استقلال و جمهوری اسلامی.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: حضور مردم ملت در تشییع شهدای گمنام بیانگر روابط اجتماعی است یعنی در عرصه های مختلف در کنار هم هستیم. و این حضور نشانه ثبات اجتماعی به عنوان مظهر اقتدار و حاکمیت نظام اسلامی است.

وی در ادامه بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی از نظر امنیت ملی با کسی شوخی نمی کند. همانطور که شهدا شوخی نمی کنند و وقتی دشمنانشان ثابت می شود، این بندگان خدا به میدان جنگ می دوند و صداقت خود را ثابت می کنند.

باقرزاده تصریح کرد: جنگ جایی است که حق و حقیقت مشخص و میزان صداقت مشخص می شود و در میدان جنگ و در این فتنه ها و اغتشاشات بار دیگر دوستان و دشمنان خود را می شناسیم.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز عهد و پیمان ما تعبیری است به این معنا که تا آخر عمر در مکتب شهدا و همه استوار و استوار ایستاده ایم. این نشانه حیات معنوی جامعه و نشان از حمایت جامعه از امام واقعی جامعه است. راه نور عزیز حاج قاسم که در تمام عمرش به دنبال قدرت و محبوبیت برای نظام بود.

وی در بخشی دیگر از این سخنان گفت: دشمن امروز قدرت و محبوبیت جمهوری اسلامی را هدف قرار داده است و بحث قدرت نرم یا سخت نیست که برخی کشورها نیز این قدرت را دارند، بلکه جمهوری اسلامی ایران است. . یک قدرت دارد، قدرت الهام. شهدایی مثل حاج قاسم عزیز را به انقلاب ما آوردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا