مطالب عمومی

تقویت محتوایی اردوهای راهیان نور نسبت به سال‌های گذشته

میجیک/خوزستان فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه امسال افراد بیشتری برای بازدید از یادمان دفاع مقدس در استان حضور پیدا کردند، گفت: از نظر کیفی تلاش های خوبی در بقعه انجام شده و از نظر برنامه تقویت شده است. مطالب نسبت به پارسال..

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان امروز 29 اسفندماه در حاشیه همایش روز ملی نور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اردوی نور یکی از رویدادهای مهمی است که در استان برگزار می شود. امروز هواداران از سراسر کشور به منطقه عملیاتی دفاع مقدس در استان خوزستان آمدند.

به گزارش میجیک، وی با بیان اینکه امسال افراد بیشتری برای بازدید از آثار تاریخی استان آمده اند، اظهار کرد: در بخش دانش آموزی اردوها از نظر کمی و کیفی نسبت به سال گذشته پیشرفت داشته است. ضمناً برای استفاده اقشار مختلف مردم از نظر محتوایی گام های بیشتری در این بزرگداشت برداشته می شود تا زائران بتوانند از فضای معنوی این مداحی بهره بیشتری ببرند.

سردار شاهوارپور افزود: در بخش خادم کارهای زیادی انجام شده است. ما داوطلبان زیادی برای خدمت به عنوان خادمان نور داریم و برنامه ریزی کرده ایم که همه خادمان از جایگاه نور بهره مند شوند.

فرمانده ولیعصر(عج) در پایان گفت: از نظر کیفی و محتوایی تلاش خوبی در بقعه انجام شده است. مثلاً در مموریال هور، جایی که دانش آموزان نخبه از همه کشورها می آیند، تمرین ها و روایت ها انجام می شود. تلاش ما این است که زائران نسبت به سال گذشته از نظر محتوایی دست پر برگردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا