مطالب میجیک

برگزاری اولین همایش ملی «زن، خانواده و امنیت» در قم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

طاهره حیاتی در گفتگو با خبرنگار آنلاین با اشاره به برگزاری اولین همایش ملی زن، خانواده و امنیت توسط حوزه علمیه خواهران استان قم اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش فراهم سازی و بسترسازی برای تبادل نظر است. اطلاعات و عقاید و انتقال دانش و تعارض نظرات متفکران، اساتید و دانشجویان و دانشجویان در حال رشد و علاقه مند به مسائل زنان، خانواده و امنیت.

معاونت پژوهشی حوزه علمیه خواهران استان قم، دستیابی به آخرین دستاوردهای علمی و جدیدترین روش های پژوهشی در حوزه زنان، خانواده و امنیت، پاسخ صحیح و مناسب به سؤالات پیرامون مسائل امنیتی زنان و خانواده و دستیابی به راهکارهای مناسب امنیت زنان و خانواده که در جامعه امروزی بزرگتر است از اهداف این همایش است.

دبیر اجرایی همایش ملی زن، خانواده و امنیت با اشاره به محورهای ده گانه این همایش، اظهار داشت: امنیت زنان، خانواده، دینی و اخلاقی؛ در این همایش، امنیت اجتماعی و اجتماعی در این همایش وجود دارد. زنان، خانواده، سلامت و امنیت روانی؛ امنیت زنان، خانواده، جنسی و جنسی. زنان، خانواده، امنیت محیطی؛ امنیت زنان، خانواده، سیاسی و نظامی؛ زنان، خانواده، امنیت اقتصادی و اشتغال. زنان، خانواده، امنیت حقوقی و قضایی؛ زنان، خانواده، علم، آموزش، امنیت فرهنگی؛ زنان، خانواده، امنیت رسانه های جمعی و ارتباطات نوین و آینده پژوهی امنیت زنان و خانواده از محورهای این همایش ملی است.

وی گفت: حوزه علمیه خواهران استان قم دارای 17 حوزه علمیه و مؤسسه آموزش عالی حوزوی در سطح 2 است که از ظرفیت خوبی در نگارش و تولید محتوای علمی به ویژه در زمینه ویراستاری مقاله درباره زنان و خانواده برخوردارند.

حیاتی بیان کرد: روند این همایش از اول فروردین ماه سال جاری با مشارکت موسسه آموزش عالی حوزه علمیه حضرت آمنه آغاز شد.س) آغاز شده و آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات تا 9 مهرماه سال جاری می باشد و علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به سایت کنفرانس به نشانی; برای ثبت آثار به سایت همایش www.wfs-conference.ir مراجعه کنید.

دکمه بازگشت به بالا