اقتصادی

بخش زیادی از مشکلات کشور ریشه داخلی دارند

میجیک/خوزستان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت سیزدهم دولت حل مشکل است، گفت: امیدوارم با اجرای طرح های مختلف در خوزستان شاهد رفع اختلافات و کاهش شکاف طبقاتی و عزتمندانه و عزتمندانه باشیم. باشکوه زندگی کن

سید صولت مرتضوی در مراسم افتتاحیه احداث مجتمع احیا مستقیماً از فولادسازی و ریخته گری شرکت فولاد اگزین خوزستان که شامگاه 18 اردیبهشت ماه در اهواز برگزار شد، اظهار داشت: بیشتر امور و مشکلات کشور رنگ و بوی درونی دارد. اساساً برای حل مشکل مدیریت باید در میدان میانه باشد و با نظارت هوشمندانه بر امور مردم از مشکلات، مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی رهایی یابد.

به گزارش میجیک، وی افزود: در کمتر از 18 ماه که از دولت سیزدهم می گذرد، رئیس جمهور کشور 7 بار به استانی که جبهه دفاع مقدس و اکنون جبهه توسعه است سفر کرده است و این مشکلی برای دولت و ملت است. افتخار است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دولت سیزدهم دولت مشکل گشا است، گفت: در سفر اول رئیس جمهور جدای از برنامه اقتصادی در حوزه پروژه های عمرانی در مجموع 70 هزار میلیارد تومان اعتبار داشت. ، ساخت و ساز. پروژه های ایجاد شده در آن زمان که بخش بزرگی از آن در زمینه زیرساخت های آب و فاضلاب، زیرساخت های ریلی و جاده ای و توسعه شهری است. البته مراکز درمانی و آموزشی نیز از این طرح بی بهره هستند.

مرتضوی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیش از 15 هزار میلیارد تومان پروژه بیمارستانی را در استان خوزستان آغاز کرده و یا پروژه های نیمه تمام را به مرحله بهره برداری رسانده است. همچنین برنامه ریزی ها همزمان با مرحله دوم سفر آغاز شده است.

وی ادامه داد: حدود 3 میلیارد دلار هزینه طرح توسعه پتروشیمی در چند شهر خوزستان است که عملیات اجرایی آن از روز گذشته در استان آغاز شد. امروز طرح توسعه فولاد اکسین که در نوع خود بی نظیر است تصویب شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امیدواریم با اجرای طرح در خوزستان بتوانیم نارضایتی ها را از بین ببریم و فاصله طبقاتی را کاهش دهیم و زندگی آبرومندانه و آبرومندانه ای داشته باشیم، تصریح کرد: امیدواریم با اجرای طرح در خوزستان بتوانیم نارضایتی ها را برطرف کنیم. کار او زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا