مطالب عمومی

بایدن: آینده از آن سرمایه‌گذاری در انرژی پاک است

جو بایدن روز پنجشنبه اظهار داشت در مورد تعدادی از کشورهایی که واشنگتن در مورد تغییر آب و هوا داشته اظهار نظر کرد.

او اضافه می کند: من می خواهم یک زیرساخت حیاتی برای تولید و استقرار فناوری پاک ایجاد کنم ، آنچه اکنون می توان داشت و آنچه در آینده ایجاد می شود

وی گفت: “ایالات متحده منتظر نیست.” ما تصمیم گرفتیم نه تنها در دولت فدرال ، بلکه در شهرها و ایالت های سراسر کشور اقدام کنیم.

بایدن با اشاره به تأثیر جابجایی مشاغل کوچک ، مشاغل بزرگ و کارگران آمریکایی گفت: “من می دانم که کارخانه های ما وسایل نقلیه الکتریکی نسل بعدی تولید می کنند و برق کاران 500،000 ایستگاه شارژ را در بزرگراه های سراسر کشور نصب می کنند.” .

وی با تأکید بر اینکه ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای را تا پایان دهه تکمیل می کند ، گفت: “این هدف از ملت بودن است ، و این همان کاری است که می توان انجام داد تا علاوه بر ایجاد شکوفایی اقتصادی ، بلکه همچنین”. برای سلامتی و خلوص کل کره زمین.

رئیس جمهور افزود: شما می دانید که این اقدامات باعث می شود ایالات متحده بدون بزرگترین میزان انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در یک مسیر اقتصادی قرار بگیرد ، اما واقعیت این است که ایالات متحده کمتر از 15 درصد از گازهای گلخانه ای جهان را دارد.

بایدن ادامه داد: “همه شما می دانید ، هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند این بحران را حل کند. همه ما ، به ویژه آنهایی که بزرگترین اقتصادهای جهان را نمایندگی می کنیم ، باید اقدامی انجام دهیم.

وی افزود: کسانی که با شجاعت و سرمایه گذاری در جامعه و آینده انرژی پاک عمل می کنند ، فردا بهترین کار را خواهند کرد و اقتصاد را از مقاومت و رقابت بیشتری برخوردار می کنند.

وی گفت: “دانشمندان می گویند این دهه قابل پیش بینی است.” این دهه ای است که باید تصمیماتی بگیریم که از بدترین پیامدهای بحران آب و هوا جلوگیری کند.

بایدن توضیح می دهد: باید سعی کنیم دمای زمین را به نیم درجه سانتیگراد کاهش دهیم. می دانید ، دنیای بزرگتر از 1.5 درجه به معنای آتش سوزی ، سیل ، خشکسالی ، امواج گرما و طوفان است که اغلب جوامع را ویران می کند ، به زندگی و معیشت آسیب می رساند و به طور فزاینده ای بر سلامت عمومی تأثیر می گذارد.

وی ادعا می کند: این را نمی توان انکار کرد؛ کشورهایی که اکنون اقدامات مهمی برای ایجاد صنایع در آینده انجام می دهند ، کشورهایی خواهند بود که می توانند در آینده از انفجار انرژی پاک بهره اقتصادی ببرند.

وی گفت: “ما برای میلیون ها آمریکایی در اینجا کار خوبی خواهیم کرد و به یک زمینه قوی برای رشد آینده تبدیل خواهیم شد.”

بایدن افزود: “این می تواند هدف شما باشد.” به عنوان یک نیاز اخلاقی و اقتصادی ، یک لحظه خطر است ، اما یک لحظه یک احتمال باورنکردنی است.

311311

دکمه بازگشت به بالا