مطالب عمومی

ایتن هاوک به جنگل‌های آمازون می‌رود/ همراهی با «آخرین فرد قبیله» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از ورایتی، اتان هاوک بازیگری که 4 نامزدی اسکار را در کارنامه خود دارد برای بازی در فیلم سینمایی «آخرین مرد قبیله» وارد جنگل هیجان انگیز برزیل می شود.

این فیلم که فیلمنامه آن را مارک بیلی نویسنده «سقوط» و «آتشفشان» نوشته فرناندو میرلس، تهیه کننده برزیلی فیلم های نامزد اسکار مانند «دو پاپ» و «شهر خدا» و اد ساکسون آمریکایی. تهیه‌کننده فیلم برنده اسکار «سکوت بره‌ها» تولید شده است.

هاوک در این فیلم نقش ویلیام فیلان را بازی می کند. یک پلیس شیکاگو تبدیل به یک مرد مسلح می شود که ماموریتش کشتن آخرین عضو یک قبیله بومی است که هیچ ارتباطی با تمدن ندارد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مردی شکسته بر سر دوراهی غیرممکن ایستاده است. اکنون به فیلان فرصت داده می شود تا جان خود را نجات دهد و زندگی خود را پس بگیرد.

زایا گوارانی بازیگر برزیلی الاصل که در آمازون به دنیا آمده است، هاک را در این فیلم همراهی می کند. این فعال محیط زیست که در فیلم «کارت پستال از زمین» اثر دارن آرنوفسکی بازی کرده است، از آثار خود در دنیای هنر و مد برای حمایت از مردم بومی استفاده می کند.

فرناندو میرلس گفت که در حالی که جنوب برزیل بدترین فاجعه این کشور را تجربه کرده بود و پتروبراس، شرکت نفت دولتی، قصد داشت در آمازون برای یافتن نفت اکتشاف کند، او فیلمی درباره اولویت‌های حفاظت از محیط زیست در جهان ساخت. بزرگترین جنگل ممکن است لازم باشد

«آخرین قبیله» به کارگردانی کلودیو بورلی، کارگردان «کرکس ها» و اقتباس از کتابی به همین نام نوشته مونته ریل، خبرنگار سابق واشنگتن پست، ساخته می شود. سازندگان این مشکل را یک واقعیت جهانی می نامند و بسیار مرتبط با مشکلات امروزی است و هشدار می دهند که وقتی آخرین عضو قبیله تاناروس در سال 2022 بمیرد، مرگ او باعث غم و اندوه جهانی خواهد شد.

ایتن هاوک یکی از تهیه کنندگان فیلم است که در بازار کن به سرمایه گذاران و توزیع کنندگان معرفی شده است.

دکمه بازگشت به بالا