اقتصادی

اقتصاد روسیه شگفتی آفرید! – میجیک

تولید روسیه در ماه مارس با سریع ترین نرخ در 18 سال اخیر رشد کرد.

یک نظرسنجی تجاری نشان داد که فعالیت در بخش تولید روسیه در ماه مارس با سریع‌ترین نرخ در نزدیک به 18 سال اخیر گسترش یافت، زیرا تجارت‌های صادراتی جدید برای اولین بار در پنج ماه گذشته رشد کردند.

PMI تولید روسیه از 54.7 در فوریه به 55.7 در ماه مارس افزایش یافت. بهبود این بخش از ماه های اولیه درگیری روسیه با اوکراین تا حد زیادی به تقاضای داخلی بستگی دارد زیرا برخی از بازارها از روسیه دوری کرده اند.

مسکو هزینه های زیادی را به ویژه در بخش تولید، سرازیر کردن پول نقد به بخش دفاعی برای تقویت تولید نظامی می کند. داده های هفته گذشته نشان داد که صنعت دفاعی در ماه فوریه در تولید صنعتی قوی تر از حد انتظار رشد کرده است، اما سفارشات صادراتی جدید برای اولین بار از اکتبر گذشته افزایش یافت.

بر اساس گزارش رویترز، S&P Global در بیانیه ای اعلام کرد که طبق گزارش ها، تقاضای مشتریان خارجی به دلیل گسترش به بازارهای صادراتی جدید و موفقیت مشتریان جدید بوده است. این شرکت با سریع‌ترین نرخ از نوامبر 2000 به اشتغال اضافه کرد و در میان تلاش‌ها برای بازسازی سهام شاهد افزایش قابل‌توجهی در خرید سهام بود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا