مطالب عمومی

استاندار: بهره‌وری و نوآوری از مولفه‌های اساسی توسعه و پیشرفت استان یزد است

به گزارش خبرگزاری میجیک از یزد، مهران فاطمی در کارگروه ارتقای بهره وری استان با بیان اینکه بهره وری یک امر شرعی است، افزود: یکی از محورهای توسعه استان بحث بهره وری است که نیازمند برنامه ریزی و ارائه کار است. گزارش می دهد و باید جزء مهمی در ارزیابی باشد بر این اساس «یزد کارآمد» شاخه ای از «یزد جدید» محسوب می شود.

وی تصریح کرد: در شرایطی که می توان مانع سرمایه گذاری خارجی شد، مشکلات بهره وری می تواند این کمبود را جبران کند تا بتواند 30 تا 40 درصد رشد اقتصادی را به همراه داشته باشد.

استاندار یزد بر تشکیل کمیته بهره وری در دستگاه اجرایی استان تاکید کرد و گفت: نگاه ما در برگزاری دوازدهمین همایش ملی بهره وری و رویداد ملی آب و انرژی در استان یزد این است که خروجی عملیاتی داشته باشیم تا بتوان آن را اجرایی کرد. . موثر در سطح ملی و استانی و ارائه مشاوره جهت استفاده در مفاد قانون توسعه برنامه هفتم کشور.

فاطمی در ادامه تصریح کرد: اگر بخواهیم به این هدف برسیم، سه رکن شورای راهبردی شامل معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری کار کشور، انجمن بهره وری کشور، رئیس سازمان بهره وری کشور، نماینده سازمان برنامه و بودجه و نماینده موثر در تدوین قانون باید برنامه هفتم، کمیته علمی و کمیته اجرایی را داشته باشیم.

استاندار یزد گفت: باید انجمن ها و گروه هایی برای فرهنگ سازی، آموزش و پیگیری بهره وری ایجاد شود.

48

دکمه بازگشت به بالا