از سازمان‌های بین‌المللی در خصوص غزه قطع امید کرده‌ایم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، انسیه خزعلی; در دیدار با اسقف اعظمصبح سرکیسیان که خلیفه ارمنستان در تهران نیز هست، اظهار داشت: متاسفانه اتفاقی که در غزه افتاد و ظلم این کار با زنان و کودکان انجام می شود که دل هر انسانی را می شکند.

معاون رئیس جمهور به جنایات اسرائیل در غزه و سکوت سازمان های بین المللی اشاره کرد بین المللی وی در این خصوص گفت: از سازمان های بین المللی بین المللی ما امید خود را از مقابله با اقدامات اسرائیل علیه غزه قطع کردیم و بالعکس غالب شدن پیروز شدن چیره شدن ما حمایت جدی از آنها نمی بینیم پس مردم باید خودشان با این ظلم مبارزه کنند.

وی با بیان اینکه بزرگان دینی و مذهبی باید در این زمینه حساسیت ویژه ای از خود نشان دهند، تصریح کرد: شاهد هستیم که در غزه مساجد و کلیساها در کنار هم ایستاده اند و مسیحیان و مسلمانان در کنار هم در برابر ظلم اسرائیل ایستاده اند. که به خواست خدا جهان را بیدار کن می بینیم که در نقاط مختلف دنیا تظاهراتی علیه اسرائیل برپا شده است و خود مردم در مقابل این ظلم ایستاده اند.

خزعلی در پاسخ به سخنان اسقف اعظم مبنی بر اینکه ارامنه برای پیروزی مردم غزه دعا می کنند، تاکید کرد: امیدوارم شما و همه ما پیروزی فلسطین را در دعاهای خود در اولویت قرار دهیم تا خداوند به ما آرامش و امنیت عطا کند. مردم، جهان به زودی آنچه را که وعده داده است، انجام خواهد داد.

وی در سخنانی دیگر در خصوص ابراز همدردی اسقف اعظم با جان باختن همکارش در حادثه انفجار کرمان گفت: از همدردی شما، همه جان باختگان حادثه کرمان و یا مشاوران تشکر می کنم. کسانی که برای محافظت از بشریت و کشور تلاش می کنند، انجام می دهند، تلاش می کنند و سعی می کنند از جاه طلبی رژیم اسرائیل برای کشتن کودکان جلوگیری کنند.

دکمه بازگشت به بالا