مطالب میجیک

آئین تجلیل از گروه دوم برگزیدگان مهرواره بانور برگزار شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در آخرین روز از همایش تجلیل از برگزیدگان مهوره بانور مراسمی با حضور مدیر کل و نماینده فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی و کارکنان مهوره بانور برگزار شد.

در ابتدای این مراسم ضمن عرض سلام ویژه به امام رضا (ع)، حجت الاسلام صاحب القرانی مدیرکل سازمان داکوه اسلامی خراسان رضوی در جمع برترین بانوان محوره بنور سخنرانی کرد. . درباره الگوی سوم زنان و هویت اجتماعی زنان گفت: انقلاب اسلامی بر خلاف الگوی شرق است و غرب پدیده سوم محسوب می شود و به هر سومین پدیده توجه شود، موفقیت حاصل شده است.

وی افزود: در الگوی اول، زن اکنون به عنوان مرد در جامعه حضور دارد و به عنوان کالا با آنها برخورد می شود، زیرا زیرساخت های غربی مبتنی بر اقتصاد است و همه مشکلات مادی را می بیند.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی همچنین خاطرنشان کرد: الگوی دوم شرقی نیز یک زن منزوی پشت پرده است که اجازه فعالیت در جامعه را ندارد.

حجت الاسلام صاحبقرانی ادامه می دهد: در مقابل این دو الگو، جمهوری اسلامی الگوی سومی را پایه گذاری کرده است که در آن زنان با رویکرد زنانه و با حفظ ارزش های خود به کنشگری اجتماعی تبدیل می شوند.

پس از این مراسم، حجت الاسلام پشم فروش با برگزاری کارگاهی به تشریح برنامه نمایشگاهی جامعه پرداز یایاسان هدایت پرداخت و در خصوص توسعه تمدن، جوامع ولایی و نقش زنان در تحقق بیانیه گام دوم گفت و گو کرد. انقلاب.

سپس پنج نفر برتر مهوره بنور به نمایندگی از برندگان دیگر، ایده ها و اقدامات خود را در قالب تد ارائه کردند و راه حل هایی را برای حل مشکلات مختلف به حاضرین امروز ارائه کردند که وحید نیا از ایلام، طاهره احمدی از لرستان، ماهرخ اللهیاری هستند. از اردبیل منصوره کوشکی از خراسان رضوی و لیلا رادمهر از مازندران در میان بانوان هستند.

در پایان مراسم امروز از حدود 70 نفر از بانوان شرکت کننده در این دوره با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر و قدردانی شد.

دکمه بازگشت به بالا